G
LED SMD S14D 5W 2700K 430LM 230V AC RA80 30000HRS 270° 2Ν LINESTRA
LED SMD S14D 5W 2700K 30CM 430LM 230V AC RA80 30000H 270° 2Ν LINESTRA
Product Code: S14S5WW
BARCODE: 5208055079407
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 430 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Linestra |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | S14s |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 5 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
