F
LED SMD DIM 7W 4000K 230V AC 580LM RA80 30000HRS 38° 1xGU10
LED SMD GU10 DIM 7W 4000K 230V AC 580LM RA80 30000H 38°
Κωδικός Προϊόντος: 7WGU10CNWDIM
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 580 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Ναι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 7 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
