Υ/Κ LED LUMINAIRE 45W 1460mm 4000K 3150Lm IP66 230VAC PF>0.9 Ra80
NETTO LED LUMINAIRE 45W 1460mm 4000K 3150Lm IP66 230VAC PF>0.9 Ra80
Κωδικός Προϊόντος: TETE4540EC
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥70 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3150 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Ισχύς | 45 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
