G
LED SMD R63 10W 6000K 230V AC 850LM RA80 30000HRS 120° 1xE27
LED SMD E27 R63 10W 6000K 230V AC 850LM RA80 30000H 120°
Product Code: R6310CW
BARCODE: 5208055000395
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 644 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | R63 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
