ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 540Wp 24V DC 2279X1134X35MM 28Kg
ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΙΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 540Wp 24V DC 2279X1134X35MM 28Kg
Κωδικός Προϊόντος: SRP540
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Κουτί διασύνδεσης | IP68 |
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 12,97A |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | -0,34% / °C |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 41,64V |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 49,6V |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,263% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,054% / °C |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 13,86A |
| Ισχύς | 540 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
