LED CV METAL DRIVER 72W 230V AC24V DC PUSH 0-10V DIM 3in1 DALI2 3A IP20 5YRS
LED CV METAL DRIVER 72W 230V AC-24V DC PUSH 0-10V DIM 3in1 DALI2 3A IP20 5YRS
Product Code: SL72CV24DALI
BARCODE: 5208055108749
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ισχύς | 72 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
