E
3D
HARMONY-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 33W CCT 3000LM IP20 Φ400Χ1200ΜΜ
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 33W CCT 3000LM HARMONY ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ IP20 D42XH120CM
Product Code: BR97LEDP40BKCCT
BARCODE: 5208055105267
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3000 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | HARMONY |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ισχύς | 33 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
