3D
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 42W 3300LM CCT IP20 ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ + ΑΚΡΥΛΙΚΟ
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 42W 3300LM CCT IP20 ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ + ΑΚΡΥΛΙΚΟ
Product Code: HM24LEDP80GDCCT
BARCODE: 5208055107230
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3300 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 42 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
