ΛΑΜΠΑ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ 400W 1xΕ40
SODIUM 400W Ε40 ED120
Product Code: NAE400E40
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Αχλάδι |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 400 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
