ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIM ΜΑΥΡΟ ΜΕ 3 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ & ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ LED 24W 2400L DC 45W 1320mm
Κωδικός Προϊόντος: FANGS423B
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 30min & 2h |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Στροφές/Λεπτό | 170RPM |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Abs |
| Κάλυψη Χώρου | 20-30 m² |
| Ισχύς LED | 24W |
| Στάθμη Θορύβου | 35dB |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 45W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
