2 IN 1 8W LED NIGHT LIGHT & PROJECTOR WITH 4 PATTERNS AND 1M USB CABLE OR 3XAA
2 IN 1 8W LED NIGHT LIGHT & PROJECTOR WITH 4 PATTERNS AND 1M USB CABLE OR 3XAA
Product Code: BALLOON
BARCODE: 5208055050970
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Γκρι |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Ψυχρό Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AAA/ LR03 1,5V |
| Ισχύς | 8 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
