LED CV METAL DRIVER 400W 230V AC- 48V DC 8,3A IP65 5YRS
LED CV METAL DRIVER 400W 230V AC- 48V DC 8,3A IP65 5YRS
Product Code: W400CV48N
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Fluid and Dust Protection Indicator | IP65 |
| Electrical Protection | Class I |
| Lifetime (Hours) | 50000hrs |
| Material (main) | Aluminum |
| Dimmable | No |
| Warranty | 5 years |
| Voltage (Volt) | 230V AC |
| Output Voltage | 48V DC |
| Power | 400 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
PRODUCTS
