MODYS ELEC. FLOOR/SURFACE TEMPER. CONTR. WHITE-SILVER-ANTHRAC. 3 M. 1P 8(2)A 230VAC IP30
Product Code: 10101450470
BARCODE: 3838423051128
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Temperature Range Control | 0°C- +60°C |
| Electronic | |
| Installation | Recessed |
| Number of Poles | 1P |
| IP- Fluid and Dust Protection Indicator | IP30 |
| Number of Modules | 3 Modules |
| Collection | MODYS |
| Voltage (Volt) | 230V AC |
| Application | Floor/ Surface |
| Operating Temperature | 0°C- +50°C |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
