LED URBAN LUMINAIRE DIVEA 120W 4000K 230V 12500LM 72.000HRS 5YRS GUARANTEE
LED URBAN LUMINAIRE DIVEA 120W 4000K 230V 12500LM 72.000HRS 5YRS GUARANTEE
Product Code: DIVEA12040
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Luminus Flux (Lumen) | 12500 lm |
| Color Temperature (Kelvin) | 4000K |
| Lifetime (Hours) | 72000hrs |
| Warranty | 5 years |
| Voltage (Volt) | 230V AC |
| Light Color | Natural White |
| Power | 120 W |
| Luminaire's Type | LED |
| Collection | DIVEA |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
