AI META II PENDANT BLACK ALUMINUM SPOT WITH SINGLE SENSOR & BLUETOOTH 30W CCT 220–240V 36° 80×160mm×803mm
AI META II PENDANT BLACK ALUMINUM SPOT WITH SINGLE SENSOR & BLUETOOTH 30W CCT 220–240V 36° 80×160mm×803mm
Product Code: 4TR097D07
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Color Rendering Index (CRI) | Ra≥90 |
| Color Temperature (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Lifetime (Hours) | 50000hrs |
| Color (main) | Black |
| Material (main) | Aluminum |
| Warranty | 5 years |
| Beam Angle/ Light Direction | 36° |
| Voltage (Volt) | 220- 240V AC |
| Light Color | Warm- Natural- Cool White |
| LED Chip Type | COB |
| Power | 30 W |
| Luminaire's Type | LED |
| Special Function | Bluetooth, Dual sensor |
| Collection | META II |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
