LED SMD G45 6,5W 4000K 150° 198-250V AC 806LM RA80 1xE14 2YEARS OPAL 45x82mm
LED SMD G45 6,5W 4000K 150° 198-250V AC 806LM RA80 1xE14 2YEARS OPAL 45x82mm
Product Code: G45K6514NW
BARCODE: 5208055114214
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Color Rendering Index (CRI) | Ra≥80 |
| Lightbulb's Cover Color | Milky/ Opal |
| Color Temperature (Kelvin) | 4000K |
| Lightbulb's Commercial Type | A60 |
| Lifetime (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | No |
| Warranty | 2 years |
| Lampholder | E14 |
| Beam Angle/ Light Direction | 150° |
| Light Color | Natural White |
| LED Chip Type | SMD |
| Power | 6,5 W |
| Luminus Flux (Lumen) | 806 lm |
| Voltage (Volt) | 198-250V AC |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
