POWER SUPPLY AUTO. SWITCHING 12-24V 60W IP20
POWER SUPPLY AUTO. SWITCHING 12-24V 60W IP20
Product Code: AS60CV1224
BARCODE: 5208055116256
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Fluid and Dust Protection Indicator | IP20 |
| Electrical Protection | Κλάση ΙΙΙ |
| Lifetime (Hours) | 50000hrs |
| Material (main) | Aluminum |
| Dimmable | No |
| Warranty | 5 years |
| Voltage (Volt) | 12-24V DC |
| Output Voltage | 230V AC |
| Power | 60 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
PRODUCTS
