POWER SUPPLY 24V 150W 6.25A IP67
POWER SUPPLY 24V 150W 6.25A IP67
Product Code: WP150CV24
BARCODE: 5208055113859
In Stock
Details &
Technical Specifications
| IP- Fluid and Dust Protection Indicator | IP67 |
| Electrical Protection | Κλάση ΙΙΙ |
| Lifetime (Hours) | 50000hrs |
| Material (main) | Aluminum |
| Dimmable | No |
| Warranty | 5 years |
| Voltage (Volt) | 24V DC |
| Output Voltage | 230V AC |
| Power | 150 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
PRODUCTS
