MINI White Magnetic Spot 24V DC 5W 3000K 270LM Φ71×32mm 5YRS
MINI White Magnetic Spot 24V DC 5W 3000K 270LM Φ71×32mm 5YRS
Product Code: TREYE530W
BARCODE: 5208055116775
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Color Rendering Index (CRI) | Ra≥90 |
| Luminus Flux (Lumen) | 270 lm |
| Color Temperature (Kelvin) | 3000K |
| Lifetime (Hours) | 50000hrs |
| Color (main) | White |
| Collection | TREYE |
| Warranty | 5 years |
| Beam Angle/ Light Direction | 50° - One Direction Lighting |
| Voltage (Volt) | 24V DC |
| Light Color | Warm White |
| Power | 5 W |
| Luminaire's Type | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
PRODUCTS
